-->
Superdome 2023: BBL Esports, Mısır Şampiyonu!

VALORANT Superdome serisi’nin Mısır ayağı, nefes kesen finalde BBL Esports’un zaferiyle sona erdi!

14.01.2024 | ulasufuk

VALORANT Superdome serisi’nin Mısır ayağı, nefes kesen finalde BBL Esports’un zaferiyle sona erdi! Turnuvanın büyük finalinde BBL Esports, Team Falcons ile karşı karşıya geldi ve üç maçlık bir seride 3-0’lık bir galibiyet elde ederek şampiyonluğa ulaştı. Bu büyük başarı, BBL Esports ekibine 12.000 Dolarlık ödül getirdi.

Büyük finalde oynanan beş maçlık seri, Split, Haven ve Breeze haritalarında gerçekleşti. BBL Esports, muhteşem performanslarıyla Split’te 13-6, Haven’da 13-8 ve Breeze’de 13-6’lık skorlarla üstünlük sağlayarak toplamda 3-0’lık bir galibiyet elde etti. Bu zaferin ardında, karşılaşmanın MVP oyuncusu BBL Esports’un yıldız ismi QutionerX oldu.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.