-->
Street Fighter 6’ya Ed Adlı Yeni DLC Karakteri Şubat Ayında Geliyor

Capcom tarafından geliştirilen ve dövüş aksiyonunu sevenlere hitap eden Street Fighter 6, oyunculara yeni bir karakter sunmaya hazırlanıyor.

22.01.2024 | ulasufuk

Capcom tarafından geliştirilen ve dövüş aksiyonunu sevenlere hitap eden Street Fighter 6, oyunculara yeni bir karakter sunmaya hazırlanıyor. Şubat ayında indirilebilir içerik olarak oyuna eklenmesi planlanan Ed karakteri, serinin Deluxe Edition ve Ultimate Edition sürümlerine sahip olan oyuncular tarafından doğrudan kullanılabilecek. Ayrıca, Year 1 Character Pass’e sahip olan oyuncular da Ed karakterine erişim sağlayabilecekler.

Ed karakteri için tanıtım fragmanı da yayınlandı. Boksun psikopat versiyonunu temsil eden Ed, diğer dövüşçülerle mücadele etmek için kısa bir süre içinde sahneye çıkacak. Street Fighter 6, şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, ve PC platformlarında mevcut. Oyunun PC sürümü ise Steam platformunda oynanabiliyor.

Ed fragmanıPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.