-->
Star Wars Outlaws 2024’ün Son Çeyreğinde Piyasaya Sürülebilir!

Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

04.01.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni Star Wars oyunu, Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Disney Parks’ın bir blog yazısı, oyunun 2024’ün son çeyreğinde piyasaya sürülebileceğini öne sürdü.

Yanlışlıkla paylaşılan bilgi, “Açık dünya Star Wars oyunu Outlaws, bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek” ifadesini içeriyordu. Bu bilgi daha sonra kaldırıldı, ancak Ubisoft tarafından yapılan bir düzeltme, oyunun 2024 yılında çıkacağını teyit etti.

Star Wars Outlaws, galaksinin ikonik ve yeni gezegenlerini keşfetme fırsatı sunacak. Kay Vess adlı karakterle, arkadaşı Nix ile birlikte özgürlük arayışında, galaksiyi keşfetmeye ve yeni bir hayata başlamaya hazır olun. Oyun, heyecan verici risklerle dolu bir galaksiyi oyunculara sunacak.

Bu haberle birlikte, geçtiğimiz yılın haziran ayında duyurulan Star Wars Outlaws için belirlenen başlangıç tarihi olan 2023 mali yılına dair beklentiler ertelendi. Ubisoft’un düzeltmesine rağmen, oyunun 2024’ün sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

Star Wars Outlaws’ın geliştirilme süreci ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi almak için Ubisoft’un resmi açıklamalarını beklemeye devam ediyoruz. Star Wars hayranları, yeni oyununun galaksiye ne gibi sürprizler getireceğini heyecanla bekliyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.