-->
Square Enix’in Yeni Oyunu Visions of Mana Yakında Geliyor

Square Enix, yaz aylarında çıkış yapacak olan yeni rol yapma oyunu Visions of Mana’yı oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

21.01.2024 | ulasufuk

Square Enix, yaz aylarında çıkış yapacak olan yeni rol yapma oyunu Visions of Mana’yı oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC platformları için piyasaya sürülecek. PC kullanıcıları ise oyunu Steam ve Microsoft Store üzerinden temin edebilecekler.

Haber, Xbox Developer’s Direct ’24 etkinliği sırasında ortaya çıktı. Mana serisinin yapımcısı Masaru Oyamada ve serinin yaratıcısı Koichi Ishii, etkinlikte yer alarak hayranlara uzun süredir beklenen oyun hakkında çeşitli detayları paylaştılar.

Etkinlikte, oyunun geliştirme sürecine dair detaylı bilgiler verildi. Ayrıca, oynanışa dair derinlemesine incelemeler ve sahne arkası videoları da paylaşıldı. Visions of Mana, uzakdoğu çizgi tarzıyla dikkat çekiyor ve parti tabanlı bir rol yapma deneyimi sunmanın yanı sıra aksiyon sistemine odaklanarak oyunculara çeşitli heyecanlar vaat ediyor.

Yeni fragman Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.