-->
Spider-Man 2’nin Resmi Olmayan PC Portundan Yeni Venom Videosu Ortaya Çıktı

Marvel’s Spider-Man 2, oyuncular tarafından sevilen ve büyük ilgi gören bir oyun olarak dikkat çekiyor.

22.01.2024 | ulasufuk

Marvel’s Spider-Man 2, oyuncular tarafından sevilen ve büyük ilgi gören bir oyun olarak dikkat çekiyor. Şu anda sadece PlayStation 5 konsolunda oynanabilen bu oyun için resmi bir PC sürümü henüz duyurulmadı, ancak mod geliştiricileri bu açığı kapatmak için kolları sıvadı.

PC portu için çalışmalar hızla devam ediyor. Mod geliştiricileri, resmi olmayan bir PC portunu geliştirmek üzere bir araya geldi ve çeşitli oynanış görüntülerini Twitter üzerinden paylaşmaya devam ediyorlar. Son videosunda, Venom karakterinin de dahil olduğu yeni bir oynanış videosu ortaya çıktı.

Şu ana kadar Sony ve Insomniac ekiplerinden resmi bir PC sürümü duyurusu gelmedi. Ancak, oyuncular, 2025 yılı içinde oyunun resmi bir PC sürümünün yayınlanmasını bekliyor. Bu süre zarfında, mod geliştiricileri, oyunculara resmi sürüm gelmeden önce bu heyecan verici deneyimi sunabilmek adına hızla çalışmaya devam ediyorlar.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.