-->
Skull and Bones’un Açık Betası ve Yol Haritası Belli Oldu!

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen korsan temalı oyun Skull and Bones için yeni detaylar ortaya çıktı.

29.01.2024 | ulasufuk

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen ve heyecanla beklenen korsan temalı oyun Skull and Bones için yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun açık betası 8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

Skull and Bones, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 16 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek. Ancak önce oyuncular, açık beta sürecinde Kızıl Adayı, Afrika kıyılarını, açık denizleri ve Doğu Hint adalarını keşfetme fırsatı bulacaklar.

Açık beta sürecinde, oyuncular “Exterminate the Rat” adlı göreve kadar ilerleyebilecek, en fazla 6. seviyeye ve 1. rütbeye yükselebilecekler ve çapraz oyun desteği ile buradaki ilerlemelerini tam sürüm oyuna aktarabilecekler. Ancak tam sürümde devam etmek isteyen oyuncuların satın alım yapması gerekecek.

Ubisoft, oyunculara oyunun ilk yılında çeşitli içerikler sunmayı planlıyor ve bu içeriklerle ilgili yeni bir fragman yayınladı. Fragmana aşağıdan göz atabilir ve oyunun sonrasında sunulacak içeriklere, dünyasında yer alan etkinliklere ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.

Yeni fragmanPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.