-->
RTX Remix Moduyla Güçlendirilmiş Tomb Raider 2’den Yeni Ekran Görüntüleri

Geçtiğimiz hafta ilk Tomb Raider oyunundaki RTX Remix modundan paylaşılan ekran görüntülerinin ardından, şimdi serinin ikinci oyunundan yeni görüntüler ortaya çıktı.

22.01.2024 | ulasufuk

Geçtiğimiz hafta ilk Tomb Raider oyunundaki RTX Remix modundan paylaşılan ekran görüntülerinin ardından, şimdi serinin ikinci oyunundan yeni görüntüler ortaya çıktı. RTX Remix modu, eski oyunları daha göz alıcı hale getirerek hayranlarına nostaljik bir deneyim sunuyor.

YouTube içerik üreticisi ‘skurtyyskirts’, paylaştığı ekran görüntüleri ile RTX Remix modunun detaylarını bizlere aktarıyor. Açık beta sürümünden alınan bu görüntüler, final sürümünün daha da geliştirilmiş olacağını gösteriyor. Ekran görüntüleri arasında özellikle aydınlatmalar ve yansımaların daha etkileyici bir şekilde güçlendirildiği görülüyor.

Ayrıca, oyunu geliştiren ekip, grafiklerde bazı iyileştirmeler yaparak 2024 yılında oyunculara bu klasik Tomb Raider oyununu iki farklı sürümde deneyimleme imkanı sunuyor. Ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilir ve siz de görsel iyileştirmeler hakkında yorum yapabilirsiniz.

Peki, siz RTX Remix modunun bundan sonra hangi oyuna uygulanmasını istersiniz?Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.