-->
PUBG Awards 2023, Bu Yıl Daha Büyük Bir EMEA Topluluğunu Kapsıyor ve İkonik Anlarla Oyuncuları Birleştiriyor

EMEA bölgesindeki oyuncular en sevdikleri topluluk klipleri için bugün oy vermeye başlayabilirler

18.01.2024 | ulasufuk

EMEA bölgesindeki oyuncular en sevdikleri topluluk klipleri için bugün oy vermeye başlayabilirler

AMSTERDAM, HOLLANDA – 18 Ocak, 2024 – KRAFTON bugün itibarıyla PUBG Awards 2023’ü duyurdu. Her yıl düzenlenen ödüller bu sene PUBG: BATTLEGROUNDS‘un yeni bir yılını ve oyuna son eklenen haritası RONDO’yu kutlarken, topluluğun en iyi anlarını onurlandıracak ve onların oyuna olan bağlılığına bir saygı duruşu niteliği taşıyacak.

8-16 Ocak tarihleri arasında oyuncular, altı farklı kategoride en iyi PUBG: BATTLEGROUNDS kliplerini ve fotoğraflarını gönderdiler. Bugünden itibaren ise PUBG: BATTLEGROUNDS topluluğu, oyuncular ve içerik üreticilerinin son on iki ayda yakaladıkları içerikler arasından en sevdiklerini altı kategoride seçecekler. Oylamalara buradan katılabilirsiniz.

PUBG Awards 2023’te ödül verilecek kategoriler şöyle:

  • Emperor (Kral Hareket) – yakın zamanda oyuna eklenen RONDO haritasındaki en iyi anlar
  • EmpERROR (Falso)- RONDO’daki en komik anlar ve başarısızlıklar
  • Wombo Combo (İki Elin Sesi Var) – ekip çalışmasının fark yarattığı en iyi anlar (herhangi bir harita)
  • Clutch or Kick (Yalnız Kurt) – oyunu tek başınıza taşıdığınız en iyi anlar (herhangi bir harita)
  • Enthusiast (Tutkulu)- PUBG yaşam tarzını konuşturan en iyi fotoğraflar
  • Family (Aile) – PUBG partnerlerinden en güzel anlar

Oylama 25 Ocak 01:59’da sona erecek ve ardından aynı gün 19:00’da gerçekleşecek ödül töreni Twitch üzerinden canlı izlenebilecek. Tören, Utku “Utimikk” Taşyürek ve Timur “Timurlengx” Günay tarafından sunulacak ve yalnızca PUBG: BATTLEGROUNDS‘ta yaşanabilecek muhteşem anlara sahne olacak. Ayrıca, kendi kliplerinizi göndererek ya da favorilerinize oy vererek siz de birçok ödül kazanabilirsiniz. PUBG Awards 2023’ü takip ederek kazanabileceğiniz ödüller:

  • PUBG Awards 2023 Trophy
  • PUBG markalı Razer ürünleri
  • G-COIN

PUBG Awards, ilk kez düzenlendiği 2019’dan bu yana her yıl büyümeye devam ediyor. Tören bu yıl ilk kez Türkiye (TR), Orta Doğu ve Afrika’dan (MENA) oyuncuları da kapsayarak sınırlarını Avrupa’nın ötesine taşıyacak.          Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.