-->
MediaMarkt’ın Yarıyıl Kampanyası Devam Ediyor!

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, yarıyıl tatili devam ederken kampanyalarını da sürdürüyor.

23.01.2024 | ulasufuk

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, yarıyıl tatili devam ederken kampanyalarını da sürdürüyor. Yarıyıl Kampanyası kapsamında, birbirinden farklı binlerce elektronik ürün çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, çocuklarına karne hediyesi almaya hazırlanan ebeveynler için Yarıyıl Kampanyasını devam ettiriyor. 25 Ocak tarihine kadar geçerli olacak Yarıyıl Kampanyası kapsamında, dizüstü bilgisayarlardan tabletlere, oyun konsollarından LED TV’lere kadar birçok ürün özel fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • APPLE MacBook Air M2 8GB-512GB 38.999 TL’den
  • HUAWEI Matepad 11.5 6/128GB 7.399 TL’den
  • MICROSOFT Xbox Series S 512GB Oyun Konsolu + 3 Ay Gamepass Ultimate 14.999 TL’den
  • PEAQ PQ55FMN25 4K UHD LED TV 12.699 TL’den satışa sunulacak. 

MediaMarkt’ın kampanyası 25 Ocak tarihine kadar Türkiye genelindeki 97 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.