-->
Lords of the Fallen için Dev Güncelleme: 80’den Fazla Geliştirme”

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı.

15.01.2024 | ulasufuk

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı. Bu dev güncelleme, oyuna tam 80’den fazla geliştirmeyi içeriyor.

Lords of the Fallen, çıkışından sonra sürekli desteklenmeye ve güncellemelere tabi tutuluyor. Yeni 1.1.430 yamasıyla birlikte gelen bu güncelleme, bir dizi savaş sorununu çözerek büyük problemleri ortadan kaldırıyor. Artık oyuncuların karakterleri duvarlardan geçemeyecek ve belirli noktalarda sıkışıp kalmayacak.

Güncelleme, oyun içindeki karakterleri ve düşmanları iyileştirerek daha sağlam bir aksiyon deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bu sayede oyunun performansı da artarken, aynı zamanda birkaç takılma ve kilitlenme sorunu da tamamen ortadan kaldırılıyor. Lords of the Fallen, geliştirici ekibin oyunu daha iyi bir deneyim için sürekli olarak güncellediği bir örnek olarak öne çıkıyor.Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.