-->
Lords of the Fallen için Dev Güncelleme: 80’den Fazla Geliştirme”

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı.

15.01.2024 | ulasufuk

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı. Bu dev güncelleme, oyuna tam 80’den fazla geliştirmeyi içeriyor.

Lords of the Fallen, çıkışından sonra sürekli desteklenmeye ve güncellemelere tabi tutuluyor. Yeni 1.1.430 yamasıyla birlikte gelen bu güncelleme, bir dizi savaş sorununu çözerek büyük problemleri ortadan kaldırıyor. Artık oyuncuların karakterleri duvarlardan geçemeyecek ve belirli noktalarda sıkışıp kalmayacak.

Güncelleme, oyun içindeki karakterleri ve düşmanları iyileştirerek daha sağlam bir aksiyon deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bu sayede oyunun performansı da artarken, aynı zamanda birkaç takılma ve kilitlenme sorunu da tamamen ortadan kaldırılıyor. Lords of the Fallen, geliştirici ekibin oyunu daha iyi bir deneyim için sürekli olarak güncellediği bir örnek olarak öne çıkıyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.