-->
Hogwarts Legacy, 24 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!

Warner Bros. tarafından yayınlanan ve Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, son satış rakamlarıyla büyük başarı elde etti.

29.01.2024 | ulasufuk

Warner Bros. tarafından yayınlanan ve Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, son satış rakamlarıyla büyük başarı elde etti. Yapılan açıklamaya göre, oyun şu anda 24 milyondan fazla adet sattı.

Hogwarts Legacy’nin Popülaritesi Artarak Devam Ediyor

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında piyasaya sürülen oyun, 1. yılını kutlarken PlayStation kullanıcılarına özel içerikler sunmayı planlıyor. Bu özel içeriklerle birlikte ek güncellemeler ve özellikler de gelecek, böylece oyuncular yeni deneyimler yaşayabilecek ve maceralarını daha da kişiselleştirebilecekler. Ayrıca, bu özel içeriklerin diğer platformlara da sunulması planlanıyor.

Hogwarts Legacy, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Harry Potter evreninde geçmesiyle dikkat çekiyor ve tanıdık, ikonik unsurlarıyla oyuncuları büyülüyor. Oyunda rol yapma unsurları öne çıkarken, oyuncular karakterlerini özelleştirebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyor, büyücülük okulunda ilerleyebiliyor ve büyü yapma sanatında ustalaşabiliyorlar.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.