-->
Hogwarts Legacy, 24 Milyon Satış Sayısına Ulaştı!

Warner Bros. tarafından yayınlanan ve Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, son satış rakamlarıyla büyük başarı elde etti.

29.01.2024 | ulasufuk

Warner Bros. tarafından yayınlanan ve Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, son satış rakamlarıyla büyük başarı elde etti. Yapılan açıklamaya göre, oyun şu anda 24 milyondan fazla adet sattı.

Hogwarts Legacy’nin Popülaritesi Artarak Devam Ediyor

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında piyasaya sürülen oyun, 1. yılını kutlarken PlayStation kullanıcılarına özel içerikler sunmayı planlıyor. Bu özel içeriklerle birlikte ek güncellemeler ve özellikler de gelecek, böylece oyuncular yeni deneyimler yaşayabilecek ve maceralarını daha da kişiselleştirebilecekler. Ayrıca, bu özel içeriklerin diğer platformlara da sunulması planlanıyor.

Hogwarts Legacy, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Harry Potter evreninde geçmesiyle dikkat çekiyor ve tanıdık, ikonik unsurlarıyla oyuncuları büyülüyor. Oyunda rol yapma unsurları öne çıkarken, oyuncular karakterlerini özelleştirebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyor, büyücülük okulunda ilerleyebiliyor ve büyü yapma sanatında ustalaşabiliyorlar.Popüler Haberler


Ubisoft’un korsan temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Skull and Bones, 22 Ağustos’ta Steam platformunda oyuncularla buluşacak.


SNK ve Capcom’un efsanevi dövüş oyunu SNK vs. Capcom: SVC CHAOS, 22 Temmuz’da PlayStation 4, Switch ve GOG üzerinden PC için yeniden piyasaya sürülecek.


Ubisoft’un ikonik oyun serisi Assassin’s Creed, hem çıkış tarihlerine göre hem de oyunların kronolojik sırasına göre sıralanabilir.


Kuro Games’in ücretsiz oynanabilen açık dünya aksiyon RPG oyunu Wuthering Waves, PlayStation 5 için yayınlanacak. Ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.