-->
Hitman: Blood Money Reprisal, Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Feral Interactive ekibinin yayıncılığını üstlendiği Hitman: Blood Money Reprisal için Nintendo Switch çıkış tarihi duyuruldu.

12.01.2024 | ulasufuk

Feral Interactive ekibinin yayıncılığını üstlendiği Hitman: Blood Money Reprisal için Nintendo Switch çıkış tarihi duyuruldu. Oyun, 25 Ocak’ta Nintendo eShop üzerinden 30 dolarlık bir fiyatla oyunculara sunulacak. Şu anda oyunun ön siparişleri, indirimli olarak 25 dolardan alınabiliyor.

Hitman: Blood Money Reprisal, güncellenmiş içeriğiyle birlikte Switch konsoluna geliyor. Oyun, ilk olarak 30 Kasım 2023 tarihinde App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android cihazlar için piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise Nintendo Switch kullanıcıları, Ajan 47 olarak büyük bir maceraya atılma şansına sahip olacaklar.

Oyunda, karanlık sırlarla kaplı bir komplo içinde bulunan Ajan 47 olarak, cesur görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Gizlilik odaklı bir yapıya sahip olan oyunda, düşmanları dikkat çekmeden etkisiz hale getirebilmek için çeşitli taktikleri kullanmamız gerekiyor. Görevleri başarıyla tamamlayarak sırrı çözmeye ve fark edilmeden kaçmaya çalışacağımız Hitman: Blood Money Reprisal, Nintendo Switch kullanıcılarına heyecan dolu bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Switch fragmanıPopüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.