-->
Hidden Through Time 2: Myths & Magic artık konsollarda!

Uzun zamandır beklenen devam oyunuyla gizli nesne kaşıntınızı giderin, şimdi PC ve konsollarda ve yakında mobil sürümleri de çıkacak!

25.01.2024 | ulasufuk

Uzun zamandır beklenen devam oyunuyla gizli nesne kaşıntınızı giderin, şimdi PC ve konsollarda ve yakında mobil sürümleri de çıkacak!

Belçikalı bağımsız oyun stüdyosu Rogueside, Hidden Through Time 2: Myths & Magic’i artık tüm platformlarda mevcut olduğu için daha fazla oyuncuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Geçen yıl PC’deki büyülü çıkışının ardından şimdi Nintendo Switch, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’te mevcut olan büyüleyici gizli nesne macerası, oyuncuları dijital büyüteçlerini kapmaya ve mitolojik dünyalarda güzelce elle çizilmiş nesneler için heyecan verici bir ava çıkmaya davet ediyor.

Ama hepsi bu kadar değil! Android ve iOS sürümleri de hazırlanıyor ve hareket halindeyken gizli nesne kaşıntısını kaşımaya hevesli hayranlar için yeni bir mobil macera vaat ediyor.

Hidden Through Time 2 Ödül Fragmanı:Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.