-->
Hangar 13 Ekibi, TopSpin 2K25 Tenis Oyununu Duyurdu

2K tarafından yayıncılığı üstlenilen ve Hangar 13 ekibi tarafından geliştirilen TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu.

17.01.2024 | ulasufuk

2K tarafından yayıncılığı üstlenilen ve Hangar 13 ekibi tarafından geliştirilen TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu. Oyunun hangi platformlarda çıkış yapacağı henüz açıklanmamış olup, ancak PlayStation Store ve Microsoft Store sayfaları aktif durumda. Bu bağlamda, oyunun PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin onaylandığı belirtiliyor.

Gerçekçi bir tenis deneyimi sunulacak

Tanıtım fragmanı eşliğinde duyurulan TopSpin 2K25, temel olarak oyunculara gerçekçi bir tenis deneyimi sunmayı amaçlıyor. Oyunda tenis dünyasına adım atabilecek ve çeşitli ilgi çekici detaylarla donatılmış gerçekçi bir yapıyla karşılaşabileceğiz. Yeni nesil spor mekanikleriyle bezenmiş olan oyunun çıkış platformlarına dair henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin onaylandığı açıklanmış durumda.

20 saniyelik duyuru fragmanı, gerçekçi tenis müsabakalarına dair kısa bir öngörü sunuyor. Oynanış içerikleriyle birlikte oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağına dair bir fikir edinebiliyoruz. Ayrıca, ilerleyen süreçte daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.