-->
GOG’dan Ücretsiz Oyun: Süre Bitmeden Kütüphanenize Ekleyin

PC oyuncularının favori platformlarından biri olan GOG, şu anda ücretsiz olarak dağıtılan bir oyun sunuyor.

29.01.2024 | ulasufuk

PC oyuncularının favori platformlarından biri olan GOG, şu anda ücretsiz olarak dağıtılan bir oyun sunuyor. Mordheim: City of the Damned adlı sıra tabanlı strateji oyununu GOG kütüphanenize ekleyerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Mordheim: City of the Damned, Warhammer evrenine dayanan bir yapıma sahip ve taktiksel ve rol yapma unsurlarını bir araya getiriyor. Oyunda bir ekibin lideri olarak stratejik hamleler yaparak takımınızı güçlendirebilir ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Her karakterin farklı yetenekleri ve donanımları olduğundan, taktiklerinizi ve stratejilerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

– GOG sayfası

Oyunda yer alan karakterleri geliştirme ve güçlendirme fırsatına sahipsiniz. Bunun için çevreyi keşfederek ve kaynaklar toplayarak ekibinizi güçlendirebilirsiniz. Eğer Warhammer evrenine ilgi duyuyorsanız, Mordheim: City of the Damned’a bir şans vermek isteyebilirsiniz.

Bu ücretsiz fırsatı kaçırmamak için GOG platformunu ziyaret edebilir ve oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun fragmanı Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.