-->
D-Smart’tan Web’e özel “Aile-Spor Paketi” kampanyası

D-Smart, web sitesinden yapılan aboneliklere özel bir “Aile Spor Paketi” kampanyası sunuyor.

18.01.2024 | ulasufuk

D-Smart, web sitesinden yapılan aboneliklere özel bir “Aile Spor Paketi” kampanyası sunuyor. Kampanyada web sitesinden yapılan aboneliklere özel; çocuk, yaşam, spor, belgesel içeriklerinin yer aldığı Aile-Spor paketine sadece 99 TL’ye sahip olunabiliyor. 

D-Smart yeni bir kampanyaya imza attı. Web sitesinden yapılan aboneliklerde, 99 TL’ye “Aile Spor Paketi” alınabiliyor. “Aile Spor Paketi”yle beraber 2 ay “Mega Paket” ve abonelik süresince D-Smart GO da hediye olarak sunuluyor. 

Zengin spor içeriklerinin bulunduğu D-Smart, Portekiz Ligi, Brezilya Ligi, Arjantin Ligi, İspanya Basketbol Ligi, Cristiano Ronaldo’lu Al Nassr ve Fabinho’lu Al Ittihad takımlarının da yer aldığı Asya Şampiyonlar Ligi, AFC Cup, Almanya Kupası ve Asya Kupası’nın da maçlarına ulaşabileceğiniz tek adres olarak öne çıkıyor.  

Kampanyanın hediyesi 2 aylık Mega Paket ve abonelik boyunca D-Smart GO

Kampanyada, en sevilen film ve diziler, belgeseller, sömestire neşe katan çizgi filmler ve merakla beklenen spor karşılaşmalarını dilediğiniz yerden izleyebileceğiz D-Smart GO abonelik boyunca kullanılabiliyor.Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.