-->
D-SMART GO’DAN ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL SEÇKİ: “SÖMESTİR NEŞESİ”

Çocuklar, çizgi film ve çizgi dizileri D-Smart GO’da “Sömestir Neşesi” kategorisinde istedikleri zaman izleyebilecek. 

19.01.2024 | ulasufuk

Çocuklar, çizgi film ve çizgi dizileri D-Smart GO’da “Sömestir Neşesi” kategorisinde istedikleri zaman izleyebilecek. 

D-Smart GO’da birbirinden özel film seçkileri sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor. D-Smart, sömestir döneminde çocukları da düşündü. Çocuklar, birbirinden eğlenceli çizgi film ve dizilere, D-Smart Go’da yer alan “Sömestir Neşesi” kategorisinden ulaşabiliyor.  

Seçkide yer alan film ve seriler ise şöyle: Çocuk Smart kanalındaki; “Mia and Me”, “Sally Bollywood” ve “Looped”, Moonbug kanalında yer alan “Blippi”, “Cocomelon”, “Little Angel”, “Supa Strikas”, “Oddbud”  ve “Gecko’s Garage”, Cartoon Network kanalında yer alan “The Amazing World of Gumball”, “Kral Şakir”, “Teen Titans Go!”, “Looney Tunes Cartoons”, Sinema TV kanalındaki, “Masha And The Bear: Masha’s Songs”, “Dreambuilders”, “Lyle, Lyle, Crocodile”, “Lego Dc Comics Super Heroes: The Flash” ve “Scooby-Doo! Moon Monster Madness”.

D-Smart’ın çocuk kanalları “Çocuk Smart”, “Cartoonito”, “Baby TV”, “Minika GO”,“Minika Çocuk”, “TRT Çocuk”, “Da Vinci”, “Cartoon Network”, “Disney Junior” ve “Moonbug” D-Smart GO’dan da izlenebiliyor. Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.