-->
Counter-Strike 2’de Molotof Hatası Oyuncuları Rahatsız Ediyor

Counter-Strike 2 oyuncularını sinirlendiren kritik bir hata gün yüzüne çıktı.

04.01.2024 | ulasufuk

Counter-Strike 2 oyuncularını sinirlendiren kritik bir hata gün yüzüne çıktı. Oyun içindeki molotof kokteyllerinin alevlerini söndürmek için kullanılan sis bombalarının beklenen etkiyi her zaman göstermediği ortaya çıktı. Bu sorun, oyuncular arasında büyük bir eleştiri ve rahatsızlık yaratıyor, çünkü bu hata rekabeti olumsuz etkiliyor.

CS2’nin Sorunsuz Başlangıcı ve Yeni Hatanın Ortaya Çıkışı

Counter-Strike 2, 2 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürüldü ve başlangıçta herhangi bir sorun içermiyordu. Ancak, aylar geçtikten sonra ortaya çıkan yeni bir hata, oyuncuların deneyimini olumsuz etkiliyor. Molotof kokteylinin alevlerini söndürmek için kullanılan sis bombalarının her zaman doğru şekilde çalışmadığı belirlendi.

Oyuncu Talepleri ve Eleştiriler

Oyuncular, bu hatanın oyundan çıkarılması veya düzeltilmesi konusunda bir an önce Valve’dan çözüm bekliyor. Bazı oyuncular, bu hatanın oyun içi rekabeti olumsuz etkilediğini savunuyor ve hızlı bir çözümün gerektiğini vurguluyor. Alevlerin beklenenden daha uzun süre devam etmesi veya sis bombalarının etkisinin gecikmeli olması, oyuncuların stratejilerini oluştururken beklenmedik sorunlarla karşılaşmalarına neden oluyor.

Valve’dan Beklenti Artıyor

Oyuncu topluluğu, geliştirici Valve’dan bu sorun üzerinde çalışmasını ve oyuncuların sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak adına hızlı bir çözüm sunmasını talep ediyor. Counter-Strike 2’nin başarılı lansmanının ardından bu tür sorunların hızla ele alınması, oyuncuların güvenini kazanmak adına önemli olacaktır. Oyuncuların geri bildirimleri ve talepleri, oyun geliştirme sürecindeki kritik bir geri dönüş olma özelliği taşıyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.