-->
Ara: History Untold için Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Oxide Interactive tarafından geliştirilen sıra tabanlı strateji oyunu Ara: History Untold’un çıkış tarihi belli oldu.

21.01.2024 | ulasufuk

Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Oxide Interactive tarafından geliştirilen sıra tabanlı strateji oyunu Ara: History Untold’un çıkış tarihi belli oldu. Oyun, sonbahar ayları içerisinde Steam ve Microsoft Store mağazası üzerinden PC platformu için kullanıcılara sunulacak.

Ara: History Untold, şehir inşa etme ve kendi medeniyeti kurma gibi simülasyon ve strateji unsurlarını bir araya getiren bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyuncular, yeni toprakları keşfetme, sanatsal ve kültürel açıdan ilerleme kaydetme fırsatına sahip olacaklar. Diplomatik ilişkiler kurarak büyük bir hükümdar olma amacı güdülecek.

Oyunda, diğer simülasyon ve strateji oyunlarından aşina olduğumuz mekaniklere ek olarak, geliştirici ekip tarafından vurgulanan yenilikçi oyun sistemleri bulunuyor. Her oyuncunun farklı bir deneyim yaşamasına izin veren çok sayıda olasılık sunuluyor ve oyuncular, kendi yaklaşımlarını belirleyerek olayları diledikleri şekilde yönlendirebiliyorlar. Yapılan seçimler, oyuncuların kendi deneyimlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor.

Yeni fragmanPopüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.