-->
Ziggurat, A Boy and His Blob Retro Collection PC’de Piyasaya Çıkarken Bulmaca-Platform Oyunu Ballance’ın Çıkış Tarihini Açıkladı

Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!

01.12.2023 | ulasufuk

Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu! Blobolonia’da blob-tastik bir macera ile ciddi bir nostalji ve kayıp misketler vakası arasında, Ziggurat 2023’ü bir patlama ile tamamlamaya ve yeni yılı istikrar, denge ve dengeyle getirmeye hazırlanıyor!

Fiziksel Bulmaca Platform Oyunu Ballance Çıkış Tarihi Aldı

PC oyunlarının en popüler ilk 3D bulmaca platform oyunlarından biri olarak hatırlanan ve ilk olarak Atari® tarafından yayınlanan Ballance, “misketlerini kaybetmek” ifadesini tam anlamıyla kullanan çılgınca bağımlılık yapan bir oyun! Steam ve GOG aracılığıyla 5 Ocak 2024’te PC’de piyasaya sürülecek olan Ballance’ın 12 parkuru, tehlikeli yollarda gezinmekten misketinizi yoldan çıkaran veya dipsiz bir çukura düşüren engellere kadar çeşitli zorluklar içeriyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı misket malzemesiyle, kürenin dışında düşünmeniz ve dar geçitler, eğimli yüzeyler, yolu tıkayan engeller ve elbette misketlerinizi belaya sokabilecek her zaman mevcut yerçekimi tehdidi gibi tehlikelerden uzak durmaya dikkat ederken, beyin bükücü bulmacaları çözmek için çeşitli stratejiler kullanmanız gerekecek.

Oh, ve tüm bunlar zaman dolmadan önce başarılmalıdır! Peki, bir misket ustası olmak için gerekenlere sahip misiniz?

A Boy and His Blob™ Retro Koleksiyonu Artık PC’de

A Boy and His Blob™ Retro Collection, iki klasik NES ve Game Boy oyununu ABD ve Japon versiyonlarıyla modern oyun konsollarına getiriyor. Limited Run Games’in Carbon Engine™ ile günümüz teknolojisi için güncellenen A Boy and His Blob: Trouble on Blobolonia ve Game Boy’daki devamı The Rescue of Princess Blobette, genel oyun deneyimini geliştirmek için sayısız iyileştirmeden geçti.

Retro Collection görsel geliştirmeler, ilerlemeyi kaydetme özelliği ve Steam ve GOG için oyun içi başarılar gibi ek özellikler içeriyor. Bu klasik bulmaca platform oyunları, klasik platform oyunlarının nostaljik eğlencesini artıran benzersiz oyun mekanikleri ile becerilerinizi zorlayacak.

A Boy and His Blob™ Retro Collection şu anda Steam ve GOG üzerinden Windows PC’de ve ayrıca Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te mevcut.

Bununla birlikte, Ziggurat’ın son zamanlardaki çalışmalarının bu tatil sezonunda biraz kış heyecanına ilham verdiğini umuyoruz! Gelecekteki daha da heyecan verici duyurular için bizi izlemeye devam edin; 2024 şüphesiz modern ve retro birleşiminde ustalaşan yayıncıyı izlemek için bir yıl olacak.

Ziggurat Interactive, mevcut ürün yelpazesi ve gelecek duyurular hakkında daha fazla bilgiye Facebook, TikTok, X (Twitter), Twitch, Instagram ve şirketin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberleri paylaştığınız için şimdiden teşekkürler! Yayıncının sevilen retro oyunları korumak ve yeni nesil oyuncular için yeni franchise girişleri geliştirmek için nasıl bir alan yarattığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ziggurat Interactive ile konuşmak isterseniz, bu e-postayı yanıtlamanız yeterlidir; koordine etmekten memnuniyet duyarız.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.