-->
Yeraltına iniyor: Jagged Alliance 3 büyük içerik güncellemesi alıyor

Going Underground: Jagged Alliance 3 18 Aralık’ta büyük içerik güncellemesi alıyor

11.12.2023 | ulasufuk

Going Underground: Jagged Alliance 3 18 Aralık’ta büyük içerik güncellemesi alıyor.

Haemimont Games önümüzdeki hafta hem PC hem de konsollarda Jagged Alliance 3 için gelecek güncellemeyi yayınlamaya hazırlanırken Grand Chien evreni genişlemeye devam ediyor. Güncelleme 1.4 ile birlikte tüm Jagged Alliance 3 sahipleri için heyecan verici yeni bir görev dizisi sunan ücretsiz bir DLC geliyor.

Kod adı ‘Wolf’ olan 1.4 güncellemesi, ‘U-Bahn’ (Almanca metro) başlıklı önemli bir orta ve geç oyun görevi sunuyor. Neden Almanca isim? Çünkü onları koruyan zorlu düşmanlarla yüzleşmeye cesaret ederseniz, 2. Dünya Savaşı’ndan bu yana Grand Chien’in altında saklanan sırları ortaya çıkarma şansınız var. Bu yeni görev dizisi, bir laboratuvar kompleksi içinde yedi geniş haritadan oluşuyor. Temayı tamamlamak için 1.4 güncellemesi yeni bir yeraltı ulaşım sistemi getirerek ismin uygunluğunu sağlıyor.

Ancak dahası da var – 1.4 güncellemesi, topluluk tarafından uzun süredir talep edilen çok sayıda iyileştirmeyi de içeriyor. Yenilenmiş bir Çatışma Ekranı gibi Sat Görünümü iyileştirmeleri, envanterde çoklu seçim, sektör zula revizyonu ve bazı Operasyonlarda ince ayarların yanı sıra diğer birçok küçük düzeltme ve ayarlamalar gibi.

Güncelleme 1.4 18 Aralık’ta yayınlanacağı için Jagged tatil sezonuna hazırlanın!

Güncelleme 1.4 ‘Kurt’ için bir dizi yeni ekran görüntüsü mevcuttur: https://bit.ly/3ZENSHL
Jagged Alliance 3 PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5’in yanı sıra Xbox One ve Xbox Series S/X’te de mevcut. Çok oyunculu işlevsellik ‘cross-gen’ olacak ve PlayStation 4 oyuncularının PlayStation 5 arkadaşlarıyla ve Xbox One kullanıcılarının Xbox Series S/X’tekilerle güçlerini birleştirmesine olanak tanıyacak.

PC için Jagged Alliance 3, 44,99 $ / 44,99 € / 39,99 £ SRP fiyatıyla PC için satışa sunulmuştur.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.