-->
Yeni Destiny 2 Zindanı ile Geçmişin Sırlarını Ortaya Çıkarın: Savaş Lordu’nun Harabesi

Ölüm bir Ahamkara için son değildir.

03.12.2023 | ulasufuk

Ölüm bir Ahamkara için son değildir.

Bungie bugün Destiny 2: Lightfall’un ikinci zindanı olan Warlord’s Ruin’i yayınladı. Düşmanın gizli kalesine sızmaya cesaret eden Muhafızlar, nesli tükenmiş gibi görünen dilek bahşeden bir ejderha olan Ahamkara’nın kemiklerini ele geçirmek için zorlu mücadelelere girecekler.

Unutulmuş ihtişam ve yeni bir zırh seti ve yeni Egzotik Void tabancası Buried Bloodline da dahil olmak üzere, bu mücadeleye girecek kadar cesur olanları yeni ödüller bekliyor. Warlord’s Ruin zindanını 3 Haziran 2024, TSİ 8:59’dan önce tamamlayan Muhafızlar, Bungie Ödülleri aracılığıyla Bungie Store’dan temin edilebilecek özel bir ters çevrilebilir yelek, tamamlama rozeti ve Unvan rozeti satın alabilecekler.

Lightfall + Annual Pass sürümüne sahip olan herkes yeni Warlord’s Ruin zindanına anında erişim elde edecek. Oyuncular ayrıca Lightfall Zindan Anahtarı satın alarak da oynayabilirler.

Ayrıca bu hafta Destiny 2 için yeni olan Season of the Wish 28 Kasım’da başladı. Haftalık hikaye görevleri aracılığıyla Muhafızlar, son Ahamkara Riven ile bir anlaşma yapmak için Kraliçe Mara Sov ile birlikte çalışacak. Onun efsanevi On Beşinci Dileği, 4 Haziran 2024’te başlayacak Son Şekil’de Tanık’ı ele geçirmek için Gezgin’e giden bir yol bulmanın anahtarını elinde tutuyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.