-->
VR Taktik Becerilerinizi Ortaya Çıkarın! Sürükleyici Kule Savunma Oyunu Realm Protector İçin Hazırlanın!

Ordunuzu tahtaya koyun.
Realm Protector 8 Aralık’ta geliyor!

04.12.2023 | ulasufuk

Ordunuzu tahtaya koyun.
Realm Protector 8 Aralık’ta geliyor!
Realm Protector kule savunması, aksiyon ve RPG’nin en iyi unsurlarını bir araya getirerek harika bir oyun harmanı oluşturuyor. Oyunumuz sadece çok çeşitli silahlar ve kuleler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda heyecan verici çatışmalar için dinamik bir düşman görünüm sistemine de sahip.

ÇEŞİTLİ BİNALAR: Farklı elementlere karşılık gelen dört tür kule vardır: gizemli, ateş, buz ve elektrik. Kuleleri inşa etmek için oyuncular onları haritadaki belirli bir yere nişan almalı ve savaştan elde edilen kaynakları kullanmalıdır.

GENİŞLETİLMİŞ OYUN PLANI: Diğer oyunlarda seviye başına yaklaşık 15 ayrı düşman bulunurken Realm Protector’da HORDE modunda 100’den fazla birim bulunur.

GENİŞLETİLMİŞ MENZİL: Yıldırım kontrol eldivenleri olan temel silahlara ek olarak, daha sonraki bir aşamada oyuncunun emrinde bir yay ve elektrikli oklar olacak.

ZORLU MÜCADELELER: Oyunda farklı oynanış modları bulacaksınız. Hayatta kalma modu – daha sonra kullanılabilir ve düşmanların direncinin arttığı, oyuncunun daha az kaynağa sahip olduğu ve bazı mekaniklerin engellendiği bir hardcore modu.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.