-->
Ugly’nin çıkış tarihini keşfedin!

PID Games, Graffiti Games ve Team Ugly, Ugly’nin çok yakında cep cihazlarınıza geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

11.12.2023 | ulasufuk

PID Games, Graffiti Games ve Team Ugly, Ugly’nin çok yakında cep cihazlarınıza geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

İçinizdeki çirkinle 23 Ocak’ta mobilde yüzleşmeye hazır olun!

Karanlık bir peri masalından mobil bulmaca-platform oyununa dönüşen “Ugly “de işkence gören bir asilzadenin ruhunda unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Daha önce hiç olmadığı gibi bulmacalarla ve kendinizle yüzleşmenizi sağlayan yenilikçi bir ayna mekaniği ile donanmış, trajediyle dolu bir dünyada gezinin.

“Ugly “nin esrarengiz dünyasının derinliklerine dalın ve aydınlatıcı olduğu kadar tedirgin edici gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun. Aynada saklı olanla yüzleşecek kadar cesur musunuz?Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.