-->
Toplama, İşleme ve Üretim

YARADILIŞIN KÜLLERİ HAKKINDA
Binlerce yıldır medeniyet tarafından dokunulmamış, çökmüş bir fantezi dünyasında yer alan oyuncularımız, bu keşfedilmemiş diyarı yeniden inşa edecek, yeniden dolduracak ve yeniden keşfedecek. Dünyamız harabeler, yaratıklar ve yükselip alçalan şehirlerle sürekli değişiyor. Oyuncuların tüm gücü elinde tuttuğu ilerici bir karakter sistemiyle örülmüştür – yaratılışın kaderine hükmetmek sizin elinizdedir.

02.12.2023 | ulasufuk

Ashes of Creation’da en iyi şeyleri zanaatkârlar yapar! Oyuncular Toplayıcılık, İşleme ve Zanaatkarlık mesleklerine odaklanmalarını sağlayan Zanaatkar sınıflarını seçebilirler. Tek bir oyuncu her meslekte ustalaşamaz ve Kasım 2023 Geliştirme Güncellemesi canlı yayınımızda, farklı mesleklerin eşya üretimi söz konusu olduğunda nasıl bağlantılı olduğu hakkında daha fazla bilgi paylaşıyoruz.

YARADILIŞIN KÜLLERİ HAKKINDA
Binlerce yıldır medeniyet tarafından dokunulmamış, çökmüş bir fantezi dünyasında yer alan oyuncularımız, bu keşfedilmemiş diyarı yeniden inşa edecek, yeniden dolduracak ve yeniden keşfedecek. Dünyamız harabeler, yaratıklar ve yükselip alçalan şehirlerle sürekli değişiyor. Oyuncuların tüm gücü elinde tuttuğu ilerici bir karakter sistemiyle örülmüştür – yaratılışın kaderine hükmetmek sizin elinizdedir.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.