-->
The Last Rockstars Yenı̇ Parçası ‘Mastery’yı̇ Tekken 8’in Tema Şarkısı Olarak Lanse Ettı̇

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak.

02.12.2023 | ulasufuk

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak. Yeni şarkı grubun Tokyo’daki Ariake Arena’da düzenlenen “The 2nd Tour 2023 PSYCHO LOVE” canlı konserinde ilk kez seslendirildi. TEKKEN 8 26 Ocak 2024’te PlayStation®5, Xbox Series X|S ve Steam® üzerinden PC için geliyor.

The Last Rockstars, rock dünyasının zirvesinde hüküm sürmüş ve dünya çapında isim yapmış dört üye tarafından 2022 yılında kurulan bir gruptur. Yeni şarkı “Mastery” TEKKEN 8 için yazıldı ve Sugizo’nun ağır, kaslı gitarı ve Miyavi’nin gitarı ve rapleri ile sanki savaştaki rakiplere meydan okuyormuş gibi sunulan oyunun yoğun savaşlarını ve duygusal hikayelerini anımsatan ultra agresif bir sese sahip. Hyde’ın vokalleri şiddetli yumruklar gibi ses çıkarıyor ve YOSHIKI’nin piyanosu tüm hikayeyi örüyor. Parça yakın gelecekte TEKKEN 8’in resmi tema şarkısı olarak yayınlanacak.Popüler Haberler


Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen 1 milyon dolar ödül havuzlu Esports World Cup 2024, Counter-Strike 2 turnuvasında heyecan dorukta.


Yeni ve eski etkinlikler, Vault ganimetleri ve daha fazlasıyla Battlefield 2042 oyuncuları aksiyonu ve heyecanı yaşamaya devam edecekler


TECNO POVA 6 Pro 5G, Süper Dayanıklılık Güç Sistemini çığır açan Dynamic-Tech Tasarımı ve optimize edilmiş süper duyusal oyun ve eğlence özellikleriyle birleştiriyor.


Electronic Arts, uzun süredir beklenen futbol serisi EA Sports FC 25’in çıkış tarihini nihayet duyurdu.