-->
The Last Rockstars Yenı̇ Parçası ‘Mastery’yı̇ Tekken 8’in Tema Şarkısı Olarak Lanse Ettı̇

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak.

02.12.2023 | ulasufuk

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak. Yeni şarkı grubun Tokyo’daki Ariake Arena’da düzenlenen “The 2nd Tour 2023 PSYCHO LOVE” canlı konserinde ilk kez seslendirildi. TEKKEN 8 26 Ocak 2024’te PlayStation®5, Xbox Series X|S ve Steam® üzerinden PC için geliyor.

The Last Rockstars, rock dünyasının zirvesinde hüküm sürmüş ve dünya çapında isim yapmış dört üye tarafından 2022 yılında kurulan bir gruptur. Yeni şarkı “Mastery” TEKKEN 8 için yazıldı ve Sugizo’nun ağır, kaslı gitarı ve Miyavi’nin gitarı ve rapleri ile sanki savaştaki rakiplere meydan okuyormuş gibi sunulan oyunun yoğun savaşlarını ve duygusal hikayelerini anımsatan ultra agresif bir sese sahip. Hyde’ın vokalleri şiddetli yumruklar gibi ses çıkarıyor ve YOSHIKI’nin piyanosu tüm hikayeyi örüyor. Parça yakın gelecekte TEKKEN 8’in resmi tema şarkısı olarak yayınlanacak.Popüler Haberler


Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, mobil teknoloji ve yapay zekanın parlak geleceğine dair düşüncelerini dile getirdiği bir yazı paylaştı.


Crystal Creations Stuff Pack ile gemoloji becerisine sahip olacak ve birçok farklı malzemeyi ve kesim tarzını kullanarak değerli eşyalar yaratabileceksiniz.


Galaxy Buds ve Galaxy S24 Serisi, yapay zeka destekli çeviri özellikleriyle dil bariyerlerini aşarak kültürlerarası iletişimi yeniden tanımlıyor.


Ejderha Savaşçı Po’yu, eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği ölüme meydan okuyan üç maceradan sonra, kader yeniden çağırır… artık dinlenmesi için.