-->
ParadiZe’e Hoş Geldiniz’de hayatta kalmanın anahtarlarını keşfedin

NACON ve Eko Software, 8 Aralık’taki OTK Oyun Ödülleri münasebetiyle, ParadiZe’in bazı farklı yönlerini tanıtmak için yeni bir Welcome to ParadiZe oynanış fragmanı yayınladı.

11.12.2023 | ulasufuk

NACON ve Eko Software, 8 Aralık’taki OTK Oyun Ödülleri münasebetiyle, ParadiZe’in bazı farklı yönlerini tanıtmak için yeni bir Welcome to ParadiZe oynanış fragmanı yayınladı. Çok oyunculu açık dünya formatında hayatta kalma, dövüş ve işçiliği bir araya getiren bu oyunun 29 Şubat 2024 tarihinde PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC’de yayınlanması planlanıyor.

Welcome to ParadiZe’deki farklı oynanış yönlerine göz atın:

Zombotlar olmadan fazla uzağa gidemezsiniz.
ParadiZe’de hayatta kalmak için kendi zombotlarınızı yakalamanız gerekir. Macera boyunca size eşlik edecekler. Bu sadık takipçiler aslında sizin kontrolünüz altında olan ve devrim niteliğindeki hack kaskı sayesinde davranışlarını özel olarak programlayabileceğiniz zombilerdir!

Maceraya hazır olun
ParadiZe’de kendi zombi muhafızınıza sahip olmak yeterli olmayacak. Kendinizi en iyi silahlar, zırhlar ve şaşırtıcı işlevlere sahip diğer eşyalarla donatarak tehlikeli yeni ortamlara yapacağınız keşif gezisine hazırlanın. Zombi robotlarınız da aklınızdaki amaca uygun şekilde donatılabilir!

Çevrenizi keşfedin
Her ortam, pala veya havalı tüfekle püskürtmeniz gereken zombi orduları ve diğer çeşitli düşmanlar tarafından savunulan önbellekler, eşyalar ve değerli malzemeler içerir. Yardım etmeye karar verebileceğiniz daha da tuhaf karakterlerle tanışın: ama uyaralım, bu sizin hayatta kalma şansınızı artırabilir ya da azaltabilir!

Kendi kampınızı kurun ve savunun
Kaynaklarınızı, beyninizi ve zombilerinizden geriye kalanları kullanarak kampınızı inşa edin ve siz uzaktayken bile kendi kendine yetebilir hale getirin. Tuzaklarınızı stratejik olarak yerleştirin ve zombotlarınızı akıllıca programlayın, böylece seyahatlerinize endişesiz bir şekilde çıkabilirsiniz!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.