-->
LEGO Brawls Jingle Brawls Etkinliği 1 Aralık’ta Geri Dönüyor

Aralık ayı boyunca LEGO Brawls’a geri dönen yılbaşı temalı özel etkinlik Jingle Brawls’ın tam mevsimi!

04.12.2023 | ulasufuk

Aralık ayı boyunca LEGO Brawls’a geri dönen yılbaşı temalı özel etkinlik Jingle Brawls’ın tam mevsimi! Etkinlik sırasında oyuncular yeni bir Jingle Brawls seviyesinde rekabeti kızıştırabilir ve 22 sınırlı süreli şenlikli LEGO Minifigürünün kilidini açabilir, bunların hepsi temel oyun satın alındığında ücretsizdir.

LEGO Brawls için Jingle Brawls kapsamında gelen yeni içerikleri gösteren yepyeni bir fragmana aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

LEGO Brawls, her yaştan, beceri seviyesinden ve oyun tercihinden oyuncunun keyif alabileceği, platformlar arası oynama (cross-play) ve çoklu oyun modlarına sahip, aile dostu, yapım parçası tabanlı, takım aksiyonlu bir dövüş oyunudur. Oyuncular 77 trilyondan fazla özelleştirme olanağıyla kişiliklerine, stratejilerine ve oyun tarzlarına göre özel, türünün tek örneği LEGO Minifigür dövüşçüleri inşa eder ve bunlarla yarışır. Oyunda Uzay ve Kale gibi sevilen klasik temalardan LEGO Jurassic World™, LEGO NINJAGO® ve LEGO Monkie Kid™ gibi hayranların favorilerine kadar ikonik LEGO temalı seviyeler bulunur.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.