-->
‘Hookah Haze’ ile Benzersiz Bir Yolculuğa Çıkın: Nargile Ruhuyla Beslenen İnsan Dramı Macerası 2024’te Steam® ve Nintendo Switch™’te

Olağanüstü bir şekilde örülmüş tatlı ve büyülü bir an.

03.12.2023 | ulasufuk

Olağanüstü bir şekilde örülmüş tatlı ve büyülü bir an.

TOKYO, 2 Aralık 2023 — Steam® ve Nintendo Switch™ için bir oyun olan Hookah Haze, Aniplex Inc. tarafından yayınlanacak (merkezi Chiyoda-ku, Tokyo; Başkan: Atsuhiro Iwakami; bundan böyle “Aniplex” olarak anılacaktır) tarafından yayınlanacak ve ACQUIRE Corp. (merkezi Chiyoda-ku, Tokyo; Başkan: Takuma Endo; bundan böyle “ACQUIRE” olarak anılacaktır) tarafından planlanan ve geliştirilen oyun 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncular, bir nargile dükkanı işleten baş karakter Toru Sumiki’nin rolünü üstlenirler. Oyuncular üç kıza nargile sağlayarak onların gerçek duygularını keşfedecekler.

Yeni Bilgiler 1| Anahtar görsel ortaya çıktı! Oyunun özünü yakalayan tanıtım fragmanı yayınlandı!

Hookah Haze’in ana görseli bugün Indie Live Expo 2023 Winter’ın Canlı Prömiyer bölümünde tanıtıldı. Görselde üç kadın kahraman – Amu Aigami, Kurumi Komori ve Kokoro Meigetsuin – keyifle nargile içerken, baş kahraman Toru Sumiki de onlara sıcak bir şekilde bakıyor.

Bir teaser fragman da yayınlandı.

Fragman (Japonca Versiyon): https://youtu.be/Ov_CzRuulos

Yeni Bilgiler 2|Üç kadın kahramanın ve baş karakterin tanıtımı!

Oyunun üç kahramanı ve baş karakteri hakkında ayrıntılar açıklandı.

Yeni Bilgiler 3|Steam(R) Store sayfası yayında! İstek listesi artık açık!

Bugün itibariyle Steam(R) Mağaza sayfasına erişilebilir ve oyun artık istek listenize eklenebilir.

Hookah Haze şu anda geliştirme aşamasındadır. Oyunla ilgili daha fazla güncelleme için lütfen bizi izlemeye devam edin.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.