-->
Değerlendirmeniz için: Bang-On Balls: Chronicles En İyi Platform Oyunu dalında

2023 sona ererken, yılın en iyi platform oyunlarından birine göz atma şansınız olduğundan emin olmak istedik: Bang-On Balls: Chronicles.

06.12.2023 | ulasufuk

2023 sona ererken, yılın en iyi platform oyunlarından birine göz atma şansınız olduğundan emin olmak istedik: Bang-On Balls: Chronicles. Metacritic’te 86 gibi etkileyici bir puan alan ve Steam’de 3 binden fazla kullanıcı incelemesinden “son derece olumlu” bir ortalama elde eden Bang-On Balls: Chronicles, Mario, Sonic, Crash Bandicoot ve ilk Jak & Daxter gibi türün en iyilerine saygı duruşunda bulunan sağlam bir 3D platform oyunudur.

Oyuncular, Feodal Japonya kalelerinden korsan yerleşim bölgelerine ve uzay yarışı fütüristik ortamlarına kadar bir dizi gevşek tarihsel ortamda zıplarken, Bang-on Ball olan BOB’un rolünü (roll?) üstlenirler. Her iyi platform oyununda olduğu gibi, yaptığınız şeylerde bolca çeşitlilik var. Toplanacak gizli biblolar, savaşılacak düşmanlar ve patronlar, parçalanacak eşyalar ve üstesinden gelinecek çeşitli zorluklar var. Yol boyunca BOB’u süslemek için havalı, eğlenceli kostümler ve kozmetik aksesuarlar da toplayabilirsiniz.

Bang-On Balls ile ilgili harika bir şey: Chronicles’ın harika bir yanı, çevrimiçi ve yerel oyunda dört oyuncuya kadar kooperatifin yanı sıra 2 oyunculu bölünmüş ekranı desteklemesidir, bu da onu tatillerde şirketle oynamak için iyi bir oyun haline getirdiğini düşünüyoruz.

Açıkçası 2023, oyunlar için kesinlikle öldürücü bir yıl oldu, bu yüzden Bang-On Balls: Chronicles’ın çok fazla görünürlük kazanmamasını anlayışla karşılıyoruz, ancak yılın en iyi 3D platform oyunu için sağlam bir rakip olduğunu düşündüğümüzden, “En İyiler” listelerinizi hazırlamadan önce ona bir şans vermenizi umuyoruz!Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.