-->
Cyberpunk 2077 Oyun Ödülleri 2023’te Taçlandırıldı!

CD PROJEKT RED, Cyberpunk 2077’nin bu yıl Perşembe günü Los Angeles’ta düzenlenen The Game Awards galasında “En İyi Devam Eden Oyun” ödülünü aldığını gururla duyurur.

10.12.2023 | ulasufuk

CD PROJEKT RED, Cyberpunk 2077’nin bu yıl Perşembe günü Los Angeles’ta düzenlenen The Game Awards galasında “En İyi Devam Eden Oyun” ödülünü aldığını gururla duyurur.

Bu prestijli etkinlikte CD PROJEKT RED’in Oyun Direktörü Gabe Amatangelo ve Görev Direktörü Paweł Sasko ödülü TGA adayı Twisted Metal ve The Falcon and the Winter Soldier’ın yıldızı Anthony Mackie’nin elinden aldı. Gabe ve Sasko kabul konuşmalarında hem “bu oyuna yüreklerini ve ruhlarını koyan yüzlerce insana” hem de son üç yılda Cyberpunk 2077’yi oynayan çok sayıda oyuncuya teşekkür etti.

Gabe konuşmasında CDPR geliştiricilerine “etkileyici hikayeler, sürükleyici dünyalar ve elbette çok eğlenceli bir oyun ortaya koyma konusunda ekibin gösterdiği azim ve direnç” için teşekkür etti. Sasko, Cyberpunk 2077’ye tamamen işlevsel bir metro, ortak buluşmaları, tekrar oynanabilir araba yarışları ve yeni erişilebilirlik özellikleri de dahil olmak üzere topluluk tarafından talep edilen birçok özelliği ekleyen yakın zamanda yayınlanan Güncelleme 2.1’den bahsetti.

Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty, En İyi Anlatı, En İyi Topluluk Desteği ve Phantom Liberty’deki Solomon Reed rolüyle Idris Elba’nın En İyi Performansı da dahil olmak üzere diğer üç kategoride aday gösterildi.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.