-->
Allison Road’un Tüyler Ürpertici Yeniden Hayali SUPERNORMAL’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Psikolojik korku türündeki oyun, karanlık sırlar barındıran sıradan bir apartman dairesinde unutulmaz bir yolculuk vaat ediyor.

03.12.2023 | ulasufuk

Psikolojik korku türündeki oyun, karanlık sırlar barındıran sıradan bir apartman dairesinde unutulmaz bir yolculuk vaat ediyor.

Bağımsız geliştirici Hitori De Productions, korku oyunu SUPERNORMAL için yeni bir fragman yayınlamaktan heyecan duyuyor. Merakla beklenen Allison Road’dan esinlenen oyun, oyunculara sıradan görünen bir apartman dairesinin sınırları içinde geçen psikolojik açıdan yoğun bir korku deneyimi sunuyor. Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve Allison Road’un orijinal yaratıcısı tarafından izin verilen SUPERNORMAL, hem yeni nesil hem de geçmiş nesil platformları destekleyecek şekilde tasarlandı. Son fragman, yeni nesil grafiklerin gelişmiş yeteneklerini vurguluyor ve Allison Road’un neye dönüşebileceğinin ürkütücü potansiyelini gözler önüne seriyor.

SUPERNORMAL: Dedektiflik ve Psikolojik Korkunun Ürkütücü Bir Karışımı
SUPERNORMAL’de oyuncular, Masato Sakamoto’nun kızının gizemli kayboluşunu çözmekle görevli Dedektif Wyatt’ın yerine geçiyor. Oyun, dedektiflik ve bulmaca çözmeyi karmaşık bir şekilde bir araya getirerek oyuncuları her detayın bir ipucu olabileceği bir ortama sürüklüyor. Paranormal varlıklarla iletişim kurmak için mikrofon kullanmak gibi benzersiz özellikler, oynanışı yükselterek son derece kişisel bir korku deneyimi yaratıyor.

Aşağıdaki Yeni Yayınlanan Fragmanda Dehşet Verici Gerçeği Keşfedin!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.