-->
Albion Online 8 Ocak’ta “Crystal Raiders” Güncellemesini Yayınladı

Berlin, 4 Aralık 2023 – Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantastik sandbox MMORPG Albion Online, bugün 2024 yılının ilk güncellemesini duyurdu: Kristal Akıncıları.

04.12.2023 | ulasufuk

Berlin, 4 Aralık 2023 – Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantastik sandbox MMORPG Albion Online, bugün 2024 yılının ilk güncellemesini duyurdu: Kristal Akıncıları.

Duyuru fragmanı, Kristal Akıncıları güncellemesinin başlıca özelliklerini ve güncellemeleri Lonca Sezonları ile uyumlu hale getiren 2024’ün yeni güncelleme programını tanıtıyor.
Buradan izleyebilirsiniz:

Hem bireyler hem de gruplar için lonca savaşına yeni boyutlar getiren güncelleme 8 Ocak’ta yayınlanacak:

Bölge Baskını lonca savaşını sarsıyor ve küçük loncalara habersizce bölgelere saldırma şansı veriyor
Güçlü Kristal Silahlar her sezon başarılı loncaları ödüllendiriyor ve yeni ekonomik ve zanaatkârlık fırsatları getiriyor
Conqueror’s Challenge yeniden düzenlendi ve hem lonca ilerlemesini hem de bireysel katılımı ödüllendirmek için Günlük Kudret Bonusu eklendi
Bölgeler ve Sığınaklar sürekli aktiviteyi teşvik etmek için yeniden düzenlendi
Yüksek seviyeli grup PvE oynanışı için Elit Takip hedefleri eklendi
…ve daha fazlasıPopüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.