-->
Yeni Sağlıklı Macera Fireside PC ve Nintendo Switch için Duyuruldu!

2024’te kalbinizi ısıtacak tuhaf bir maceraya atılın.

28.11.2023 | ulasufuk

2024’te kalbinizi ısıtacak tuhaf bir maceraya atılın.

Bağımsız oyun yayıncısı Nordcurrent Labs, geliştirici Emergo Entertainment ile işbirliği içinde, yakında çıkacak oyunları Fireside’ı tanıtmaktan mutluluk duyuyor. Bu büyüleyici anlatı macerası, oyuncuları 2024 yılında hem PC hem de Nintendo Switch’te kalpleri ısıtmak için harika açık havada savaşsız bir yolculuğa çağırıyor.

Fireside’da kendinizi, büyüleyici anlatının tuhaf bir yürüyüş macerası aracılığıyla ortaya çıktığı büyülü bir dünyaya bırakın. Oyuncular büyüleyici manzaraları gezerken, gece kamp ateşleri sırasında çeşitli yol arkadaşlarıyla karşılaşacaklar. Çıtırdayan Fireside’daki bu rahat akşamlar, oyuncunun evini yükseltmek için büyülü bir para birimi olan “ruh enerjisi” üreten ticaret, yemek pişirme ve diyalog seçimlerini içeren şiddet içermeyen oyunun ana noktası olarak hizmet eder. Bu toplantılar Fireside’ın büyüsünün kalbini oluşturuyor ve karakterler arasında derin bir dostluk ve bağlantı duygusunu besliyor.

Fireside’ın anlatmayı vaat ettiği büyüleyici hikayeye bir göz atmak için sizi resmi fragmana göz atmaya davet ediyoruz. Bu teaser sadece zengin, elle çizilmiş görsellere bir göz atmakla kalmıyor, aynı zamanda bu büyüleyici macerada oyuncuları bekleyen rahat atmosfer, şiddet içermeyen oyun ve duygusal olarak yankı uyandıran hikayelerin bir önizlemesini de sunuyor.

Fireside fragmanını izleyin

Emergo Entertainment CEO’su Paul Redetzky, “Fireside, yoldaşlık ve dostluğun özünü yakalamaya çalışan sağlıklı bir macera” dedi. “Elle çizilmiş sanat tarzından oyunculara savaşsız yolculuklarında eşlik eden rahatlatıcı melodilere kadar Fireside bir oyundan çok daha fazlası; şefkat ve empati dünyasına sakin bir kaçış. Fireside’ın türün hayranlarını ve sağlıklı ve iç açıcı oyunları takdir eden herkesi büyüleyeceğinden eminiz.”

Nordcurrent Labs Yayıncılık Müdürü Andrius Mackevičius, “Fireside’ın elle çizilmiş sanat tarzı ve çağrıştırıcı, hüzünlü müziği bizi anında cezbetti,” dedi. “Emergo Entertainment ekibiyle tanıştığımızdan beri Fireside’ın bu türün hayranlarının yanı sıra sevimli ve rahat oyunları seven herkese hitap edeceğinden hiç şüphemiz yoktu.”

Ocakbaşı Özellikleri:

Kamp Ateşi Sohbetleri: Arkadaşlarınızla kamp ateşinin etrafında toplanın ve anlamlı, iç açıcı veya tuhaf sohbetlere katılın.

Ticaret ve Takas Sistemi: Her karakterin kendi istekleri ve ihtiyaçları vardır. Çeşitli eşyalar toplayın ve diğer gezginlerle takas edin.

Yemek Pişirme: Kamp ateşinde pişirmek için 50’den fazla tarif keşfedin. Diğer gezginlerin istediği eşyaları pişirin ve onlarla ticaret yapın.

Ev İnşa Etme ve İyileştirme: Ev üssünüzü geliştirmek için malzeme ve ruh enerjisi toplayın. Arkadaşlarınızı ziyarete davet ederek mekanınızı ortak deneyimler için bir merkeze dönüştürün.

Yardım Eli Felsefesi: Şefkat ve empatiyi vurgular. Şiddet içermeyen etkileşimler başkalarının refahına katkıda bulunur.

Sakin Ortam: Fireside, günlük yaşamdan bir mola için sakinleştirici bir atmosfer sağlar. Huzurlu bir deneyim için doğa seslerinin, kamp ateşi çıtırtılarının ve rahatlatıcı müziğin keyfini çıkarın.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.