-->
Yeni Oyun Görüntüleri İçeren Yeni Haunted House Renovator Tanıtım Fragmanı!

Şimdiye kadar Perili Ev Yenileyici için Image Power geliştirici günlükleri çoğunlukla paranormal eğilimli bir yenileyici olarak çalışmanızın nasıl görüneceğini küçük GIF parçacıklarıyla gösteriyordu.

25.11.2023 | ulasufuk

Şimdiye kadar Perili Ev Yenileyici için Image Power geliştirici günlükleri çoğunlukla paranormal eğilimli bir yenileyici olarak çalışmanızın nasıl görüneceğini küçük GIF parçacıklarıyla gösteriyordu. Ancak, bu hafta tamamen yeni bir oyun tanıtım fragmanı yayınladık. Bu sayede telekinezi, mobilya ve zemin onarımı, duvar kâğıtlarının döşenmesi, mobilyaların temizlenmesi ve daha fazlası gibi birçok temel mekaniğe biraz daha uzun süre göz atabilirsiniz.

Ayrıca yenilenmesi planlanan ilk dairemizin atmosferini de hissedebilirsiniz! Fragmanın tadını çıkarın! Umarız bu ön bakışı beğenirsiniz!

Fragmanın kaynak dosyasına da buradan ulaşabilirsiniz:Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.