-->
Wıldshade: Tek Boynuzlu At Şampı̇yonları Satışa Sunuldu

Bitiş çizgisini bir tek boynuzlu at üzerinde geçin!

30.11.2023 | ulasufuk

Bitiş çizgisini bir tek boynuzlu at üzerinde geçin!

Yayıncı NACON ve stüdyo Tivola, Wildshade’in piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar: Unicorn Champions’ın çıkışını duyurmaktan mutluluk duyar. Tüm aile için binicilik yarış oyunu artık PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch™’te mevcut.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca biniciye Wildshade’in fantastik dünyalarını mobil cihazlarda keşfetme şansı verdikten sonra, oyuncular artık bineklerini konsollarda dörtnala koşturabilirler.

Oyuncular bir atın veya tek boynuzlu atın sırtında, 4 oyuncuya kadar arkadaşlarına ve ailelerine karşı tek başlarına veya yerel çok oyunculu olarak vahşi turnuvalara katılıyor. Parkur boyunca binek ve binici zıplayabilir, hızlanabilir ve rakiplerini geçmek için sihirli büyüler kullanabilir.

Her yarışta becerilerinizi yükseltebilir ve daha sonra yeni binekler almak ve yeni aksesuarların kilidini açmak için kullanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz. Oyuncular 50’ye kadar tek boynuzlu at ve attan oluşan bir ahır geliştirebilir, farklı kürk ve yele renklerine ve işaretlere sahip yeni, benzersiz binekler oluşturmak için onları yetiştirebilirler.

Bitiş çizgisini ilk geçen olmak için hangi fantastik yaratığı yetiştireceksiniz?

Wildshade: Unicorn Champions şimdi PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo SwitchTM’de.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.