-->
Valve, Kült Serisinin 25. Yılını Kutluyor: Half-Life Bedava!

Valve’in 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve o dönemi etkisi altına alan Half-Life, sadece döneme damgasını vurmakla kalmayıp aynı zamanda birinci kişi perspektifli oyunlar için de ilham kaynağı olmuştu.

18.11.2023 | ulasufuk

Valve’in 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve o dönemi etkisi altına alan Half-Life, sadece döneme damgasını vurmakla kalmayıp aynı zamanda birinci kişi perspektifli oyunlar için de ilham kaynağı olmuştu. Şimdi, bu efsanevi oyunun 25. yılını kutlamak adına sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer hala bu klasikle tanışmadıysanız, oynamayı düşünmüyor olsanız bile fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Half-Life Ücretsiz Oldu: Fırsatı Kaçırmayın!

Şirket, serinin orijinal oyununu geçici bir süreliğine ücretsiz sunmanın yanı sıra, Half-Life için yirminci yıl güncellemesini de yayınladı ve bir dizi yenilikle geliştirdi. Özel olarak disk sürümü için hazırlanan içerikler geri getirilirken, oyunculara Uplink, Half-Life: Further Data ve dört yeni çok oyunculu harita sunuluyor. Ayrıca, yeni nesil monitörler için arayüz ölçeklendirmesi, kontrolcü ve Steam için ağ desteği uyumlulukları gibi özellikler ekleniyor.

Geliştirmeler arasında görüş alanı genişlemesi, tıpkı eski günlerde olduğu gibi Overbright desteği, doku yumuşatmayı kapatma seçeneği, gelişmiş ışıklandırma ve Linux sistemine yönelik yazılım işleme seçenekleri bulunuyor. Ayrıca, oyunun zaman içindeki gelişimine odaklanan bir belgesel de yayınlanıyor.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.