-->
Valve, Kazara İlk Left 4 Dead Prototipini Ortaya Çıkardı: Oyun Dünyasını Sarsan Hata!

Steam’in sahibi olan Valve, dikkat çekici bir hata sonucu ilk Left 4 Dead oyununun prototip sürümünü yanlışlıkla yayınladı.

26.11.2023 | ulasufuk

Steam’in sahibi olan Valve, dikkat çekici bir hata sonucu ilk Left 4 Dead oyununun prototip sürümünü yanlışlıkla yayınladı. Bu beklenmedik sürümle birlikte, PC oyuncuları en azından şimdilik bu zombi oyununun prototip versiyonunu deneyimleyebilirler. Oyun dünyasında böylesine sıra dışı bir durum, Valve’ın kazara sergilediği samimi bir yanılgı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu sürüm temelde zombili C.S.

Yani, Valve, Counter-Strike 1.6’nın son güncellemesine kazara Left 4 Dead’in “Terror Strike” adlı prototip sürümünü ekledi. Bu beklenmedik durumla karşılaşan PC oyuncuları, bu sürümü nasıl başlatacaklarını ve oynayacaklarını hızla öğrendi.

Left 4 Dead’in bu prototip sürümü, temelde zombili bir Counter-Strike versiyonu gibi düşünülebilir. “Terror Strike”, Counter-Strike ile benzerlik gösteriyor ve oynanış dinamikleri de oldukça yakın. Ancak, bu nedenle Left 4 Dead’in son versiyonu gibi bir deneyim beklememek önemli.

Diğer yandan, Left 4 Dead’in bu prototip sürümünü ilk kez görmüyoruz. Valve, Ocak 2023’te bu haritayı Counter-Strike: Global Offensive’de sızdırmıştı. Dolayısıyla, bu Valve için ikinci bir benzer olay olarak değerlendirilebilir.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.