-->
UE5 ile Canlandırılan Skyrim’deki Winterhold Bölgesi, Göz Alıcı Bir Video ile Karşınızda!

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı. Videoda, Winterhold bölgesinin Unreal Engine 5 ile nasıl yeniden tasarlandığını görebilirsiniz; bu da yeni nesil bir Skyrim’in potansiyel görünümünü keşfetmemize yardımcı oluyor.

İlgi çekici detaylarla beraber hayranlara hitap ediyor

Leo Torres, bu haritayı NVIDIA RTX 3060Ti ekran kartıyla ve Unreal Engine 5.3.2 sürümü kullanarak oluşturdu. Projede üçüncü taraf modeller ve özel varlıklar kullanıldı, ve özel varlıkların oluşturulmasında Blender programı kullanıldı.

Leo Torres, Skyrim’i Unreal Engine 5 üzerinde çarpıcı bir şekilde canlandırmaya yönelik yalnızca bu projeyle sınırlı kalmadı. Daha önce benzer çalışmalar gerçekleştirmişti. Nisan 2023’te Unreal Engine 5’te Whiterun’un bir videosunu paylaşmıştı. Ardından Ekim ayında Solitude’u yeniden hayata geçirdi.

Sanatçı, en son Winterhold’un çok daha gerçekçi bir şekilde ve oyunun hikayesine uygun olarak nasıl oluşturulduğunu da paylaştı.

İşte Video: Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.