-->
UE5 ile Canlandırılan Skyrim’deki Winterhold Bölgesi, Göz Alıcı Bir Video ile Karşınızda!

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı. Videoda, Winterhold bölgesinin Unreal Engine 5 ile nasıl yeniden tasarlandığını görebilirsiniz; bu da yeni nesil bir Skyrim’in potansiyel görünümünü keşfetmemize yardımcı oluyor.

İlgi çekici detaylarla beraber hayranlara hitap ediyor

Leo Torres, bu haritayı NVIDIA RTX 3060Ti ekran kartıyla ve Unreal Engine 5.3.2 sürümü kullanarak oluşturdu. Projede üçüncü taraf modeller ve özel varlıklar kullanıldı, ve özel varlıkların oluşturulmasında Blender programı kullanıldı.

Leo Torres, Skyrim’i Unreal Engine 5 üzerinde çarpıcı bir şekilde canlandırmaya yönelik yalnızca bu projeyle sınırlı kalmadı. Daha önce benzer çalışmalar gerçekleştirmişti. Nisan 2023’te Unreal Engine 5’te Whiterun’un bir videosunu paylaşmıştı. Ardından Ekim ayında Solitude’u yeniden hayata geçirdi.

Sanatçı, en son Winterhold’un çok daha gerçekçi bir şekilde ve oyunun hikayesine uygun olarak nasıl oluşturulduğunu da paylaştı.

İşte Video: Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.