-->
The Thaumaturge Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

11 bit studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Fool’s Theory ekibinin geliştirdiği The Thaumaturge adlı hikaye odaklı rol yapma oyunu, beklenenin aksine 5 Aralık tarihinden 20 Şubat 2024’e ertelendi.

17.11.2023 | ulasufuk

11 bit studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Fool’s Theory ekibinin geliştirdiği The Thaumaturge adlı hikaye odaklı rol yapma oyunu, beklenenin aksine 5 Aralık tarihinden 20 Şubat 2024’e ertelendi.

The Thaumaturge, PC oyuncuları için 20 Şubat’ta Steam, Epic Games Store ve GOG platformları üzerinden erişilebilir olacak. Ancak, PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcıları bir süre daha beklemek zorunda kalacak, çünkü oyun bu platformlarda daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek.

Erteleme hakkında çeşitli açıklamalar yapıldı

11 bit studios, yaptığı bir basın açıklamasında erteleme kararıyla ilgili şu ifadelere yer verdi: “Mistik sanatlarda ustalaşmak iddialı bir girişim ve kaliteden ödün vermek bize ters. Bunu akılda tutarak, 11 bit studios ve Fool’s Theory işbirliğiyle sizlere yeni bir çıkış tarihi duyurmak istiyoruz. The Thaumaturge’un geliştirme sürecinde biraz daha ek süreye ihtiyacımız var.”

Oyunda XX. yüzyılın başlarında Varşova’da geçen ve bir dizi farklı kültürü içeren bir yapı bulunuyor. Bu hikaye odaklı rol yapma oyununda, oyuncular çeşitli seçimler yapmak zorunda kalacakları tuhaf varlıklarla karşılaşıyorlar.Popüler Haberler


Ubisoft’un korsan temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Skull and Bones, 22 Ağustos’ta Steam platformunda oyuncularla buluşacak.


SNK ve Capcom’un efsanevi dövüş oyunu SNK vs. Capcom: SVC CHAOS, 22 Temmuz’da PlayStation 4, Switch ve GOG üzerinden PC için yeniden piyasaya sürülecek.


Ubisoft’un ikonik oyun serisi Assassin’s Creed, hem çıkış tarihlerine göre hem de oyunların kronolojik sırasına göre sıralanabilir.


Kuro Games’in ücretsiz oynanabilen açık dünya aksiyon RPG oyunu Wuthering Waves, PlayStation 5 için yayınlanacak. Ancak henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.