-->
The Forest Quartet, Heyecanla Beklenen Switch Konsoluna Geliyor: Tarih Belli Oldu!

Yayıncı Bedtime Digital Games ve geliştirici Mads & Friends, merakla beklenen hikaye odaklı bulmaca oyunu The Forest Quartet’in, 17 Kasım’da Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini duyurdu.

12.11.2023 | ulasufuk

Yayıncı Bedtime Digital Games ve geliştirici Mads & Friends, merakla beklenen hikaye odaklı bulmaca oyunu The Forest Quartet’in, 17 Kasım’da Nintendo Switch için piyasaya sürüleceğini duyurdu. The Forest Quartet, ilk olarak 8 Aralık 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürülmüştü.

Bir assolistin yaşamı konu alınıyor 

Bu oyun, ilgi çekici atmosferi ve izometrik kamera bakış açısıyla dikkat çekiyor. Şu anda Switch konsollarına gelecek olması da heyecan verici bir gelişme. Konsol sürümünde, elbette bazı grafik ve animasyon kalitesi indirimleri yapılacak, doku kalitesi de azaltılacaktır, çünkü bu cihazlar PC’ye göre daha sınırlı bir güce sahiptir. Bu nedenle oyunun konsol sürümü, PC’de elde ettiğiniz deneyimi tam olarak sunamayabilir, ancak yine de keyifli bir oyun deneyimi sunacak.

Oyun içeriğinde, bulmacalarla dolu bir yapıya sahip. Aynı zamanda farklı bölgelere ilerlerken ilginç varlıklarla karşılaşacaksınız. Bu oyun size çeşitli duygular yaşatırken, arka plandaki hikayeyi deneyimlemenize olanak tanır ve size iletmek istediği mesajları keşfetmeye çalışırsınız. Unutulmaya yüz tutmuş bir solistin hikayesini anlatan bu yapım, etkileyici ortamlar ve manzaralar sunar. Oyunun çoğu zaman orman bölgesinde geçtiği bu yapım, ormanın eski ihtişamına kavuşması için çaba sarf etmenize ve sesin gücünü kullanarak ormanı iyileştirmenize olanak tanır. Oyunda bir solist olduğunuz için sesinizin ne kadar güzel olduğunu görebilir ve bu güçlü sesinizle çevrenizi canlandırabilirsiniz. Aslında oyunun temelinde bu sistem yatar ve güçlü sesinizle etrafınıza hayat vererek ilerlersiniz.

Ormanları tekrardan canlandırmak için şarkı söylüyoruz Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.