-->
Taxi Life: A City Driving Simulator İçin Heyecan Verici Yeni Fragman Yayınlandı!

Taksicilik yapabileceğimiz ve insanları bir yerden bir yere yetiştirebileceğimiz Taxi Life: A City Driving Simulator yakında geliyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Tır sürdüğümüz Euro Truck Simulator 2’den otobüs kullandığımız Fernbus Simulator’a kadar birçok simülasyon oyununun yer aldığı bu süreçte yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise taksicilik yapabileceğimiz ve insanları bir yerden bir yere yetiştirebileceğimiz Taxi Life: A City Driving Simulator yakında geliyor.

Oyunda Barselona şehrinde yer alıyoruz

Simteract Studio tarafından geliştirilen ve yakında çıkacak olan Test Drive Unlimited Solar Crown ile aynı yayıncı olan Nacon tarafından yayınlanacak olan Taxi Life: A City Driving Simulator, oyunculara Barselona’daki bir taksi şoförünün koltuğunu devretmeyi vaat ediyor. Oyunda ilgi çekici bölgeler, Katalonya şehrinin 1:1 ölçekli bir tasviri, manzaraları ölümsüzleştirmek için ekran görüntüsü alma fırsatları ve daha fazlası bulunuyor.

Bu simülasyon oyunu, dikkat çekici ayrıntılarla donatılmış ve gerçekçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Taxi Life: A City Driving Simulator, Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) platformları için piyasaya sürülecek.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.