-->
Suicide Squad: Kill the Justice League içi Heyecan Verici Hikaye ve Oynanış Görüntüleri

Warner Bros. Games ve Rocksteady Studios, Suicide Squad Kill the Justice League için içeriği detaylı bir şekilde tanıtan özel bir “Suicide Squad Insider” videosunu yayınladı.

17.11.2023 | ulasufuk

Warner Bros. Games ve Rocksteady Studios, Suicide Squad Kill the Justice League için içeriği detaylı bir şekilde tanıtan özel bir “Suicide Squad Insider” videosunu yayınladı. İlk bölümde, Rocksteady Studios ekibi samimi bir şekilde ana hikayeyi ele alıyor, Suicide Squad’ın geçiş mekaniklerini derinlemesine inceliyor ve bizi Metropolis dünyasına özel bir bakışla tanıştırıyor.

Farklı bölümler de gelmeye hazırlanıyor

Oyunun ilk bölümüyle birlikte, hikaye ve oynanış detaylarına odaklanılarak başlanıyor. İlerleyen zamanda daha fazla bölümün eklenmesi planlanıyor. Suicide Squad: Kill the Justice League, PlayStation 5, Xbox Series, ve PC için (Steam ve Epic Games Store üzerinden) 2 Şubat 2024 tarihinde piyasaya sürülecek.

Bu aksiyon-macera oyunu, eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan Batman: Arkham serisinin geliştiricileri olan Rocksteady Studios tarafından geliştirilen bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunmayı hedefliyor.

Söz konusu video

Ön siparişPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.