-->
Steam, Dolarla Tanışmadan Önce Kullanıcılarına Önemli Bir Mail Gönderiyor

Son zamanlarda Steam, Türkiye için önemli bir değişiklik kararı aldı. Artık MENA bölgesine dahil olduğumuzdan dolayı, oyunları dolar üzerinden satın alacağız.

15.11.2023 | ulasufuk

Son zamanlarda Steam, Türkiye için önemli bir değişiklik kararı aldı. Artık MENA bölgesine dahil olduğumuzdan dolayı, oyunları dolar üzerinden satın alacağız. Bu yeni düzenleme 20 Kasım’da yürürlüğe girecek ve kullanıcılar, bu tarihi merakla bekliyor.

Steam oyunculara son bir uyarı veriyor

Valve’in oyunculara sunduğu Steam platformu, oyun tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri konumunda. Bu bağlamda, 20 Kasım tarihinden önce, Steam platformu birçok kullanıcıya mail göndererek dikkat çekici bir uyarıda bulunuyor.

Steam tarafından gönderilen mailde şu ifadeler yer alıyor:

“20 Kasım 2023’te Steam, Arjantin ve Türkiye’de satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. Bu tarihte, Steam cüzdanınızdaki tüm bakiye o günün kuruna göre USD’ye çevrilecek.

Hesap bakiyenizi görüntülemek için Steam istemcisine veya http://www.steampowered.com adresindeki Steam internet sitesine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesap adınızın yanında bakiyenizi görebilirisiniz.

Steam’de devam eden bir aboneliğiniz varsa, bu aboneliğiniz bir sonraki ödeme döneminde iptal edilecek. Hesabınızın abonelik yönetimi sayfasına giderek tekrar abone olmanız gerekecek.Popüler Haberler


Xbox Game Studios’un yayıncılığını ve Ninja Theory’nin geliştiriciliğini üstlendiği sinematik aksiyon macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade II, piyasaya sürüldüğünden beri beklenenden daha az bir satış performansı gösterdiği bildirildi.


Deck13 tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayımlanan yarı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Atlas Fallen, yakın zamanda Xbox Game Pass aboneleri için erişilebilir olabilir.


Rocksteady Studios’un geliştirdiği süper kahraman temalı nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in ikinci sezonu beklenenden daha sonra çıkacak.


Focus Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Space Marine 2, sonunda altın statüsüne ulaştı.