-->
South Park: Kar Günü! – Yeni oynanış fragmanı!

Şapkalarınızı sıkı tutun! South Park Digital Studios & THQ Nordic GmbH bugün yepyeni bir SOUTH PARK: SNOW DAY! oynanış fragmanı yayınladı.

23.11.2023 | ulasufuk

Şapkalarınızı sıkı tutun! South Park Digital Studios & THQ Nordic GmbH bugün yepyeni bir SOUTH PARK: SNOW DAY! oynanış fragmanı yayınladı. Şehirdeki Yeni Çocuk olarak bu üç boyutlu macerada Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’ye katılacaksınız. Yeni fragmanı izleyin:

SOUTH PARK: SNOW DAY! THQ Nordic GmbH, Avusturya tarafından yayınlanıyor ve Question Games tarafından geliştiriliyor ve PC, Nintendo Switch™, PlayStation®5 ve Xbox Series S|X için 29,99 € / 29,99 $ / 24,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak. Oyun 2024 yılında satışa sunulacak.
Şimdi Mağazadan ve İstek Listesinden Ön Sipariş Verin!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.