-->
Snapdragon 9 Gen 8 ile REDMAGIC 3 Pro

REDMAGIC, en yeni oyun telefonları REDMAGIC 9 Pro ve 9 Pro+’ı Çin’de piyasaya sürdü.

23.11.2023 | ulasufuk

REDMAGIC, en yeni oyun telefonları REDMAGIC 9 Pro ve 9 Pro+’ı Çin’de piyasaya sürdü. Yeni amiral gemisi cihazlar mobil oyunlarda devrim yaratarak oyuncuları yepyeni bir heyecan ve deneyim seviyesine taşıyacak.

Oyuncular için tasarlanmış en üst düzey amiral gemisi akıllı telefonlar olan REDMAGIC 9 serisi ile tanışın! Bu cihazlar fütüristik bir tasarıma sahiptir ve kesintisiz oyun oturumları sağlamak için 5500 mAh ve 6500 mAh pil ile birlikte gelir. BOE Q9+ lüminesan teknolojili FHD+ ekran, rahat bir oyun deneyimi sağlar. Ayrıca özelleştirilebilir ışıklara sahip 520Hz omuz tetikleyicileri, REDMAGIC OS 9.0, 2000 Hz anlık dokunmatik örnekleme hızı, 960 Hz ortalama dokunmatik örnekleme hızı, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ve 22.000 rpm dahili fana sahip yükseltilmiş ICE 13 soğutma sistemi ile güçlü ve güvenilir bir akıllı telefon arayan hevesli oyuncular için ideal bir seçimdir. Kamera çıkıntısı olmayan tamamen düz tasarım, bu akıllı telefonların genel estetik çekiciliğine katkıda bulunuyor.Popüler Haberler


Microsoft’un oyun abonelik servisi Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor! Temmuz ayı içinde kullanıcılara sunulacak olan bu 5 yeni oyunla birlikte oyun kütüphanenizi genişletebilirsiniz.


Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için heyecan verici bir gelişme yaşandı.


Critical Hit Games tarafından uzun süredir geliştirilen Nobody Wants to Die adlı gizem ve macera dolu oyun, bugün itibarıyla oyuncularla buluştu.


Dead by Daylight hayatta kalma oyununa, Tomb Raider serisinden tanıdığımız ana karakter Lara Croft, oynanabilir bir karakter olarak ekleniyor.