-->
Sims’e Karşı Yeni Bir Oyuncu: Krafton’un Sürükleyici Simülasyon Oyunu inZOI Tanıtıldı!

PUBG’nin ardındaki geliştirici ekip Krafton, bu sefer hayat simülasyonu oyun türüne farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

20.11.2023 | ulasufuk

PUBG’nin ardındaki geliştirici ekip Krafton, bu sefer hayat simülasyonu oyun türüne farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor. The Sims ile tanıdığımız bu keyifli tür, Krafton’un elinden çıkacak yeni yapım InZOI ile heyecan verici bir evrim geçiriyor. Geliştirici, bu oyunuyla hayat simülasyonu alanındaki boşluğu başarıyla doldurmaya aday gözüküyor.

Büyük vaatlerle çıkış yapmaya hazırlanan oyun

Şu anda geliştirme aşamasında olan hayat simülasyonu inZOI, The Sims’e rakip olmaya hazırlanıyor. Oyun, benzer bir temel üzerine kurulu olup oyunculara gerçek hayattaki deneyimleri yaşama fırsatı sunacak. Tanıtım fragmanı, uluslararası oyun fuarı G-STAR 2023’te yayınlandı ve oyunla ilgili beklentiler oldukça yüksek.

InZOI, karakter oluşturma ekranı, ev satın alma, iş bulma, karakterin günlük ihtiyaçlarına karşılama gibi birçok ortak yapıyı içeriyor. Oyunun planları arasında 2024 yılında piyasaya sürülmek var. Ayrıca, dinamik hava ve bir fotoğraf modu gibi özellikler de oyuncuları bekliyor. Fotoğraf modu, çeşitli filtrelerle birlikte keyifli anları ölümsüzleştirme şansı sunacak.

Oynanış içeriğine bakacak olursakPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.