-->
Red Dead Redemption 2’ye Yeni Mod ile Nuevo Paraiso Bölgesi Ekleniyor!

Bu etkileyici mod, oyunun Nuevo Paraiso bölgesini orijinal oyundan alarak RDR2’ye hayat veriyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Red Dead Redemption 2 için geliştirilen bir mod, Meksika ekibi tarafından sunuldu. Bu etkileyici mod, oyunun Nuevo Paraiso bölgesini orijinal oyundan alarak RDR2’ye hayat veriyor. Bu, adeta bir remaster veya yeniden yapım versiyonunu düşündürebilir.

İlgi çekici bir mod olarak karşımıza çıkıyor

Ekip, sadece bölgeyi oyuna eklemekle kalmıyor, aynı zamanda bu bölgelerde dolaşan insanları da mod aracılığıyla dahil ediyor. Bu sayede bu bölge daha canlı bir his veriyor. Ancak bu harita hala geliştirilmekte olan bir proje olduğundan, bazı hatalar ve eksiklikler olabileceğini unutmamak önemlidir.

Ekran görüntüleriPopüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.