-->
Ratalaika Games’in Çılgın Aksiyon Nişancı Oyunu Evil Diary Şimdi Çıktı!

Evil Diary PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

25.11.2023 | ulasufuk

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch ve PC’de mevcut

Evil Diary, üç yıl önce uzaylıların gezegene saldırarak New York’u harabeye çevirdiği alternatif bir 1997 yılında geçiyor. İnsanlar ve hayvanlar iğrenç, kana susamış yaratıklara dönüştü.

Oyuncular Eve rolünü üstlenir ve güvenli bölgeye sığınmak için yeterince uzun süre hayatta kalmaya çalışırken kötü ve grotesk ordularla savaşırlar.

Özellikler & Gerçekler

Oyunun tamamlanması 1-2 saat sürer ve tamamen doğrusal bir ilerleyişe sahiptir

32 Savaş Seviyesi

Heavy metal müzik

Canavarlar bolca

Şık piksel sanatı

Grotesk düşman tasarımları ve seviyelerdeki karmaşık detaylar

Etkileyici Hikaye

Kilidi açılacak iki ek karakter görünümü

Evil Diary, gözden kaçırılmaması gereken destansı, karanlık bir yukarıdan aşağı aksiyon nişancı oyunudur! Kıyamet sonrası harabeye dönmüş New York’ta güvenliğe ulaşmaya çalışan bir kadının mutasyona uğramış canavar ordularıyla karşı karşıya geldiği yolculuğu.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.