-->
Phantasie, Star Command ve Daha Fazlası SNEG’in Yakında Çıkacak Retro Koleksiyonunda

Oyun koruma uzmanları SNEG, SSI ve Mindscape dönemine ait birçok klasik oyunu GOG ve Steam’e geri getiriyor! 19 Aralık’ta hayranlar ve yeni başlayanlar RPG ve strateji oyunlarının altın çağına dalabilir ve türleri tanımlayan başlıkları oynayabilir.

29.11.2023 | ulasufuk

Oyun koruma uzmanları SNEG, SSI ve Mindscape dönemine ait birçok klasik oyunu GOG ve Steam’e geri getiriyor! 19 Aralık’ta hayranlar ve yeni başlayanlar RPG ve strateji oyunlarının altın çağına dalabilir ve türleri tanımlayan başlıkları oynayabilir.

Liste şunları içeriyor:
Phantasie Koleksiyonu
Yıldız Komutanlığı
Büyük Deniz Savaşları Koleksiyonu
Savaş Oyunu İnşaat Seti Koleksiyonu
Gölgenin Kehaneti
Hain: Yakup’un Yıldızı için Savaş
Vahşi Savaşçılar
Buccaneer
Bu haberi okuyucularınızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. SNEG Direktörü Oleg Klapovskiy ile yayıncının koruma çabaları hakkında konuşmak isterseniz, lütfen bize bildirin, koordine edelim.

Zamansız Oyun Cevherleri Phantasie, Star Command, Great Naval Battle ve Daha Fazlası SNEG’in Yakında Çıkacak Retro Koleksiyonunda

RPG ve Strateji Altın Çağından Bu Sert Vuruş Koleksiyonu ile Kara, Hava ve Denizi Kapsayın

Longdon, Birleşik Krallık (29 Kasım 2023, Çarşamba) – Uzun süredir kayıp olan oyunların butik yayıncısı SNEG, SSI ve Mindscape dönemine ait birçok klasik oyunun yakında Windows PC için GOG ve Steam’e geleceğini duyurmaktan mutluluk duyar. 19 Aralık 2023’te sınıfınızı seçin, partinizi toplayın, haritalarınızı inceleyin ve sekiz farklı deneyim ve üç çoklu başlık koleksiyonu aracılığıyla strateji dolu öfkeyi serbest bırakın. Hayranlar bu oyunları şimdi listeleyebilir.

Nikademus’un gazabını yeniden yaşamaktan Kuzey Atlantik açık denizlerini ve Luna’nın yıldız limanlarını deneyimlemeye kadar, günümüzün sınıfının en iyisi RPG’lerinin ve strateji simülasyon oyunlarının temelini atan orijinal RPG’lerle geçmişe bir yolculuk yapmanın keyfini çıkarın.

SNEG Direktörü Oleg Klapovskiy, “Bu koleksiyon bizim için özellikle özel, çünkü sadece nostaljik bir gezintiden daha fazlasını temsil ediyor; orijinal yaratıcılarının yaratıcılığına ve öngörüsüne bir övgü niteliğindeler” dedi. “Bu oyunları geri getirmekteki amacımız, miraslarını onurlandırmak ve yeni nesil oyunculara en sevdikleri türlerin büyüdüğü kökleri tanıtmaktır.”

Bu yıldızlarla dolu koleksiyona dalarak oyun tarihini kutlayın:

Phantasie Collection [Phantasie, Phantasie II, Phantasie III: The Wrath of Nikademus]
(1985 – 1987)

Unutulmaz bir destanı kapsayan üç farklı giriş boyunca Nikademus’un gazabıyla yüzleşin. Altı maceracıdan oluşan bir ekip kurun ve dünyayı ve Ferronrah’ı bir kez daha kurtarmak (ve bir ya da iki küreyi yok etmek) için yola çıkın, bu sefer yılların bilgeliği yanınızda!

Yıldız Komutanlığı
(1988)

Oyuncular sekiz kişilik bir mürettebatı komuta edip özelleştirerek kredi kazanmak ve becerilerini geliştirmek için görevlere çıkarlar. Macera, gizli hazineler için gezegen keşifleri ve devre dışı bırakılmış düşman gemileriyle taktiksel karşılaşmalarla derinleşiyor. Heyecan verici savaşlara katılın, rakip gemilere el koyun ve olasılıklarla dolu bir evrende gezinin.

Büyük Deniz Savaşları Koleksiyonu [Büyük Deniz Savaşları: Kuzey Atlantik 1939-1943, Cilt II: Guadalcanal 1942-43, Cilt III: Fury in the Pacific 1941-44, Cilt IV: Burning Steel 1939-1942]
(1992 – 1996)

İkinci Dünya Savaşı’nın deniz çatışmalarının stratejik inceliklerine dalarken filoları komuta edin ve zorlu Atlantik sularında gezinin. Pasifik’ten Solomon Adaları’na, Pasifik Tiyatrosu’na ve Akdeniz’e kadar, küresel deniz savaşı, kendi kaderinizi seçtiğiniz tarihi doğruluk ve sürükleyici aksiyonun eşsiz bir karışımı olarak sunuluyor.

Wargame Yapım Seti Koleksiyonu [Set I, Set II: Tanklar!, Set III: Tüfekler Çağı 1846-1905]
(1986 – 1996)

Kesin savaş zamanı oyun deneyimi, tıpkı hatırladığınız gibi bir strateji simülasyonu deneyimi için bir araya geliyor. Savaş alanınızı stratejik avantaj veya kendi kendinize meydan okuma için düzenleyin, zırhlı savaşta her şeyi yapın ve askeri taktik zihniyetinizi keskinleştirin, hepsi de zengin bir tarihi dokuya karşı.

Gölgenin Kehaneti
(1992)

Efendini öldürmekle suçlanan ve Büyücü Avcıları’ndan kaçan Gölge Lordları’nın dünyamıza girmesini engellemek ve kehaneti bozmak sana bağlı. Yasak büyüleri öğren ve adını temize çıkarırken daha sen doğmadan önce haber verilen bir dizi olaya son ver.

Renegade: Jacob’s Star için Savaş
(1995)

Bu birinci şahıs uzay uçuşu aksiyon-macera oyununda kendi savaş pilotu ekibinize komuta edin. Başlangıçta bilimkurgu yıldız savaşçısı oyunları denizinde hikayesi, karakter gelişimi ve stratejik oynanışı ile övülen Renegade: Battle of Jacob’s Star, Terran Overload Government’ın istila gücüyle savaşırken müthiş bir hikaye örüyor.

Vahşi Savaşçılar
(1995)

Yüzyılların ötesinden savaşçıların interaktif arazide yumruk ve kılıçla savaştığı bu benzersiz dövüş oyununda zamanda yolculuk yapın. Oyuncular sihirli veya modern silahlarla savaşabilir, yeni karakterlerin kilidini açabilir ve PC için özel olarak tasarlanmış orijinal dövüş oyununa katılabilirler.

Korsan
(1997)

Korsanlığın altın çağında bir maceraya atılın! Oyuncular altı sefer arasında seçim yapabilir veya gemiden gemiye bağımsız savaşlara katılabilirler. İster esirleri kurtarın ister gömülü hazineyi avlayın, erzak stoğunuzu tutmak ve görevlerinizde size katılacak korsanları işe almak için iyi yönetim becerileri gerekir.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.